top of page
thumb999_header_RAPID_1561542469.jpg
RAPID_Linea_Piatto.png Kopyası

ANASAYFA  > DİMSPORT > RAPID  > HIZLI YÖNETİM

HIZLI YÖNETİM

Tüm Rapid Modüller, en iyi ayarları elde etmek için gerçek zamanlı bir ayar sunar. Tuner, anında sonuçlar için parametreleri doğrudan yolda veya dyno üzerinde değiştirebilir. Amaç, güç, tork ve sürüş keyfi arasında mükemmel uyumu elde etmektir. Bu tür bir felsefe, her müşteri için araca ve bireysel ihtiyaçlara göre belirli bir melodi gerçekleştirmeyi sağlar.

thumb999_3_1555913263_1565258654.png
TEMEL, STANDART VE PRO PROFİLLER

Üç çalışma ortamı için üç görüntüleme düzeyi: "Temel", kullanıcıların çeşitli sensörlerde artan performansı bağımsız olarak yönetmesine olanak tanır; "Standart", performans artış rampası hakkında bilgi içeren bir grafik içerir; "Pro", eğrilerdeki her bir değişikliği nokta nokta ekler.

GERÇEK ZAMANLI PARAMETRELERİ KONTROL ETMEK

Durum bölümünde, kullanıcılar Rapid kablolama sistemindeki sensörlerden gönderilen sinyalleri gerçek zamanlı olarak (sayısal ve grafiksel olarak) izleyerek araca ince ayar yapılırken motorun çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirler.

RAPID UYGULAMALARIN ENTEGRE LİSTESİ

Yazılım, Rapid serisi de dahil olmak üzere DIMSPORT'un Tuning Line ürünleri için uygulama listesini entegre eder. Ayrıca kurulum kılavuzlarına danışılmasına izin verir ve (TPM modülleri için) DIMSPORT tarafından test edilen standart parametreler ve modülün doğrudan programlanması ile bir indirme sunar.

SICAK ÖZELLİKLER: 'HARİTA KİLİDİ' & 'PERFORMANS TESTİ' 

'Harita Kilidi', TPM modülünün içeriğini okuma/yazma girişimlerine karşı korur: dosyaya yalnızca kilitli kalibrasyonu programlayan ayarlayıcı erişebilir. 'PERFORMANS TESTİ', iki farklı testte elde edilen sonuçları karşılaştırarak, önceden ayarlanmış iki RPM adımı arasındaki hızlanma süresini saniye cinsinden ölçer.

RAPID FR

Dimsport, hem geleneksel benzinli ve dizel araçlara hem de iki yakıtlı, hibrit ve elektrikli araçlara takılabilen gaz pedalında kullanılmak üzere tasarlanmış bir modül olan RAPID FR'yi sunar ve böylece Dimsport Tuning Line'daki uygulama yelpazesini genişletir. Rapid FR'nin sınırlı boyutları, Dimsport yapı kalitesi ve uygulamaya özel kablolama ile tek bir modülü birleştirme imkanı, onu son kullanıcı için olduğu kadar sektördeki profesyoneller için de son derece çekici kılıyor.

RAPID DÜNYADAN DAHA FAZLASI

bottom of page