top of page
thumb999_header_rapidXTI_1561564516.jpg
RAPID_Linea_Piatto.png Kopyası

ANASAYFA  > DİMSPORT > RAPID  > DİĞER RAPID MODÜLLER

TURBO-DİZEL İÇİN DİĞER HIZLI MODÜLLER

Dimsport, en iyi bilinen ve en yaygın olarak satılan en çok satanların yanı sıra, dizel motorlarda enjeksiyon sürelerini veya ray basıncını kontrol eden ve otomotiv, kamyon ve traktör alanlarında eski ve yeni nesil motorların verimini optimize eden bir dizi motor modülü sunmaktadır. Teknoloji ve RAPID kalitesi ve dijital kalibrasyon konsolu ile uyumluluk, diğer modüllere benzer bir yaklaşıma izin vererek, niş modellere veya daha üst düzey araçlara da müdahale etme imkanı sunuyor.

RAPID BHV, PE2, VPE ve IP modülleri dizel araçlara özeldir. Enjeksiyon sürelerini yönetirler ve yalnızca ray basıncı kontrolü ile aynı uygulamalara kıyasla üstün performans sunarlar.

LPD, HVT ve VTY modülleri, arazi niş pazarına ve Toyota kamyonetlerine yöneliktir ve enjeksiyon sürelerinin kontrolü üzerinde çalışarak güç ve torkta önemli artışlara izin verir.

HVD, VPD, V4T ve BHV modülleri, traktör dünyasına ve tarım sektörünün özel ihtiyaçlarına adanmıştır ve her zaman tork dağıtımı, performans ve güvenilirlik arasında en iyi dengeyi arar. Bazı modeller için, bu teknolojinin Dimsport standartlarına göre yeterli performansın elde edilmesini sağladığı ray sensöründe daha basit LPT uygulaması da geliştirilmiştir.

KALİTE GARANTİSİ

Dimsport, yardımcı modüller sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesini müşterilerinin hizmetine sunmakta, güvenilirlik ve performans optimizasyonu ile araç verimliliği arasında mümkün olan en iyi dengeyi sağlamak için kendi test tezgahlarında standart kalibrasyonlar geliştirmektedir. Testlerimiz, standart mekanik teknolojilerin sunduğu potansiyelden tam olarak yararlanarak güç ve torkta %15-20'lik bir artış elde etmenin mümkün olduğunu doğrulamaktadır. Bunlar, sahada test edilen ve dünya çapında otomobiller, ticari araçlar, kamyonlar ve traktörler üzerinde 100.000'den fazla kurulum tarafından onaylanan gerçek değerlerdir. Kurulumcular, özelleştirilmiş kalibrasyonlar ve uzman Dimsport teknisyenleri tarafından sunulan destekten yararlanarak bu değerleri daha da artırabilir.

RAPID DÜNYADAN DAHA FAZLASI

bottom of page