top of page
head-highlight-bg.jpg
RAPID_Linea_Piatto.png Kopyası

ANASAYFA  > DİMSPORT > RAPID  >RAPID FR

head-highlight-device.png

RAPID FR
SÜRÜŞ TARZINIZI SEÇİN!

how-1.jpg
HIZLI CEVAP.

Dimsport, hem geleneksel benzinli ve dizel araçlara hem de iki yakıtlı, hibrit ve elektrikli araçlara takılabilen gaz pedalında kullanılmak üzere tasarlanmış bir modül olan RAPID FR'yi sunar ve böylece Dimsport Tuning Line'daki uygulama yelpazesini genişletir. Pazar talebine yanıt olarak bu çözüm, Dimsport kalite standartlarını karşılamaktadır. Dimsport, RAPID ürün grubuyla 20 yıldan fazla deneyime sahiptir. Rapid FR'nin sınırlı boyutları, Dimsport yapı kalitesi ve uygulamaya özel kablolama ile tek bir modülü birleştirme imkanı, onu son kullanıcı için olduğu kadar sektördeki profesyoneller için de son derece çekici kılıyor.

HIZLI YANIT İÇİN HIZLANDIRICI

HEPSİ İÇİN BİR

Her türlü hızlandırıcı sinyali yönetebilir: tekli, ikili ve üçlü analog, pwm ve gönderilen

KURULUMU KOLAY

Ayrı otomotiv kalitesi tak ve çalıştır kabloları sayesinde

28 FARKLI AYAR

4 sürüş modu (Yarış - Spor - Şehir - Limit) + tarzınızı 'karşılamak' için 7 özelleştirme!

KİRALIK ARAÇLAR İÇİN İDEAL

Sürüş hissini geçici olarak da olsa kişiselleştirmek için Rapid FR'nin potansiyelini kullanın. Ardından fişini çekin ve tekrar kullanın!

SÜRÜŞ TARZINIZI SEÇİN!

​Rapid FR, analog, PWM ve SENT sinyallerini işleyebilen benzersiz bir donanıma sahiptir, böylece her biri yedi ayar adımına sahip dört sürüş modu seçimini tek bir ergonomik cihazda birleştirerek piyasadaki mümkün olan en fazla sayıda uygulamayla başa çıkabilir. Başka bir mod, modülün sıfırlanmasına izin verir ve ayrıca araç çalıştırıldığında bellekteki son seçimi geri yükleyebilir.

how-3.jpg

DÖRT MOD

HER BİRİ YEDİ AYAR ADIMLI

Rapid FR, güç ve torkta bir artış sağlamaz, ancak gaz pedalının tepkiselliğini değiştirerek aracın tepkisini sürüş tarzınıza, rotanıza ve her kullanıcının özel ihtiyaçlarına göre uyarlamanıza olanak tanır.


Her biri yedi ayar adımına sahip dört mod aracılığıyla gerçek zamanlı olarak kendi ayarınızı oluşturabilirsiniz. Arkadan aydınlatmalı düğmelere sahip ergonomik şekil ve ana üniteden ayrı kablolama, Rapid FR'yi son derece çok yönlü bir ürün haline getirir: tek bir donanımla otomotiv endüstrisinde mevcut olan her türlü sensörü yönetmek mümkündür.

RAPID DÜNYADAN DAHA FAZLASI

bottom of page