top of page
thumb999_header_rapidCONSOLLE_1561563562.jpg
RAPID_Linea_Piatto.png Kopyası

ANASAYFA  > DİMSPORT > RAPID  > KALİBRASYON KONSOLU

KALİBRASYON KONSOLU

Kitimiz, performans ve güvenilirliğin mükemmel bir karışımı olan teknisyenlerimiz tarafından geliştirilen standart kalibrasyonlarla Dimsport tarafından önceden yapılandırılmış olarak sağlanır. Rapid kitin standart kalibrasyonu, kurulumcunun müşterinin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için gerçekleştirebileceği her türlü olası özelleştirme için başlangıç noktasıdır.

Rapid, müşterinin ihtiyaçlarını daha da karşılayabilir ve her bir araç için özelleştirilebilir, çünkü her kurulumcu, eklenti modülünün çalışmasını yöneten ayar parametrelerini değiştirmek için özel bir araç kullanabilir: kalibrasyon konsolu.

Bu cihaz, bazı basit ve sezgisel kontroller aracılığıyla eklenti modülünün yönetim değişkenlerini/ayarlarını görüntülemeyi ve değiştirmeyi sağlar. Doğrudan beslenmesi için Rapid wring üzerindeki anahtarın yerine bağlamanız yeterlidir. Her türlü kullanım koşulunda, motor çalışıyorken bile çalıştırılabilir, bu sayede kurulumu yapan kişi, modülün kurulumundan sonra bile Rapid modül ince ayarını bağımsız olarak yönetebilir. Bu nedenle, farklı kalibrasyonların etkilerini doğrudan yolda kontrol etmek mümkün olacaktır.

KALİBRASYON KONSOLU AYRICA DIMSPORT İLE DESTEKLENMESİ GEREKEN TEMEL BİR TEŞHİS ARACIDIR: MODÜL AYARLARININ DEĞİŞTİRİLMESİNE İZİN VERİR.

RAPID DÜNYADAN DAHA FAZLASI

bottom of page