top of page
thumb999_header_rapidLPE_1561555920.jpg
RAPID_Linea_Piatto.png Kopyası

ANA SAYFA > DİMSPORT > RAPID  > RAPID LPE

RAPID LPE

TURBO-DİZEL MOTORLAR İÇİN YENİ BİR GİRİŞ SEVİYESİ MODÜLÜ

Dimsport, Rapid LPI'nin bir evrimi olarak yeni Rapid LPE eklenti modülünü sunar. Dizel teknolojisindeki bilgi birikimimiz sayesinde, otomobiller ve hafif ticari araçlar üzerinde maksimum güvenlikle çalışan, güvenilir, kompakt ve uygun fiyatlı yeni bir ürünü gururla sunuyoruz.

Rapid LPE, ayar için dijital bir konsol ve ray sensörüne basit bir bağlantı ile selefinin kalitesini onaylar. Yeni minyatür elektronikler 7x5,5 cm'lik bir kutu içinde çalışır, böylece modül, otomotiv kalitesinde malzemelerden ve konektörlerden yapılmış tak ve çalıştır kablo demetleri ile birlikte minimum miktarda alana kolayca monte edilebilir.

Rapid LPE'nin uygulama yelpazesi, mevcut Rapid LPI'ları içermektedir. Henüz gelmemiş olan yeni gelişmelerle birlikte, Dimsport'un Rapid TPM'nin ürün yelpazesinin en üstünde olduğu otomobil sektörü için sunduğu eklenti modüllerinin temelinde konumlanıyor.

  Tuning Line stratejisini izleyen yeni bir ürün, bu sayede Dimsport, Race line'ın yeniden haritalama araçları tarafından mevcut olmayan veya yalnızca kısmen kapsanan uygulamalar için özel bir çözüm sunmaya devam ediyor.

Kurulumcu, kalibrasyon konsolu aracılığıyla, çalışma koşullarına ve araç özelliklerine göre en uygun kalibrasyona ulaşmak için modülün ayarını daha da özelleştirebilir.

thumb999_Rapid_Rapid_LPE_prodotto_1556529929_1556529929.jpg
RAY BASINCININ AYARLANMASI

Bu yaklaşım, raydaki dizel yakıt enjeksiyon basıncını gösteren sinyali farklı şekilde kalibre ederek motorun işlevini ve yakıt akışını kişiselleştirmeyi mümkün kılar.

Avantajları: Daha az kablolama ve tork çıkışının genel optimizasyonu sayesinde inanılmaz derecede kolay kurulum.

KALİTE GARANTİSİ

Dimsport, yardımcı modüller sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesini müşterilerinin hizmetine sunmakta, güvenilirlik ve performans optimizasyonu ile araç verimliliği arasında mümkün olan en iyi dengeyi sağlamak için kendi test tezgahlarında standart kalibrasyonlar geliştirmektedir.

 

Testlerimiz, standart mekanik teknolojilerin sunduğu potansiyelden tam olarak yararlanarak, LPE modüllerinde ortalama %10-12, XTI ve TPM modüllerinde ise %15-18 oranında güç ve tork artışı elde etmenin mümkün olduğunu doğrulamaktadır. Bunlar, sahada test edilen ve dünya çapında otomobiller, ticari araçlar, kamyonlar ve traktörler üzerinde 100.000'den fazla kurulum tarafından onaylanan gerçek değerlerdir. Kurulumcular, özelleştirilmiş kalibrasyonlar ve uzman Dimsport teknisyenleri tarafından sunulan destekten yararlanarak bu değerleri daha da artırabilir.

RAPID DÜNYADAN DAHA FAZLASI

bottom of page