top of page

HIZ LİMİTİ İPTAL

Günümüzde arabalar elektronik sistemlerle donatılmıştır ve elektronik beyinler sistemleri yönetir ve kontrol eder. Araçla ilgili bilgiler beyinde saklanır. Beyin, kaydedilen bilgilere göre aracın sorunsuz çalışmasını sağlar. Bu araçlara hız sınırı, yasaların belirlediği ve üreticinin izin verdiği ölçüde uygulanmıştır. Ancak bu limitlerden memnun olmayan kişiler araçlarındaki hız limitinin kaldırılmasını istiyor. Hız​​ limitler 90-130-230 gibi üst limitlerde olabilir. Hız sınırı tüm araçlar için kaldırılabilir ancak sadece okul otobüsü olarak hizmet verecek araçlar için hız sınırı kaldırılamaz. Beyinde belirtilen hız sınırı aşılırsa araç çalışmayı durdurur. Hız sınırlayıcı hız sınırını kontrol eder. Sınırlayıcı, programlanan hızın aşılmasına izin vermez. Hız aşılırsa gösterge ışığı yanar ve sürücüyü uyarır.

Fotolia_55946458-psdesign1-1024x689.jpg

HECALOGİ firmamızın beyin onarım bölümünde her marka aracın hız limiti iptal edilmiştir. Hız sınırı iptal işleminde beyindeki yazılım özel cihazlarla okunur. Yine her araca özel yazılımlarla hız sınırı iptal edilir ve beyne yeni yazılımlar yüklenir. Bu işlem sırasında beyin çıkarılmaz ve beyin zarar görmez. Bu nedenle garanti bozulmaz. Ancak piyasadaki birçok oto tamircisi hız sınırını kaldırmaya çalışıyor ve özellikle yazılım konusunda yetersiz oldukları için beyne zarar veriyorlar. Hız sınırı iptalini mutlaka profesyonel servislere yaptırmalısınız. Firmamız elektronik sistemli araçların tüm ihtiyaçlarına yönelik elektronik cihazlar ve çözümler üretmektedir.

Ar-Ge departmanımızda deneyimli mühendisler tarafından geliştirilen çözümler ile sektördeki birçok sorunun çözümüne katkı sağlıyoruz. egr iptali, dpf iptali, chip tuning, modifikasyon, beyin tamiri, arıza tespiti gibi hizmetleri kusursuz bir şekilde sağlamaktayız. Tecrübemiz ve başarılı çalışmalarımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Operasyonlarımızda aracın motor yapısına ve diğer sistemlerine zarar vermiyoruz. Aracınızın hız sınırından memnun değilseniz hız sınırlayıcıyı iptal etmek için firmamıza güvenle gelebilirsiniz. Her marka aracın hız sınırını yasal çerçevede ve araç motorunun izin verdiği ölçüde iptal ediyoruz. Güvenlik açısından araçlara hız sınırı getirildi. Üreticiler için araçlarda performans, uzun ömür ve güvenlik birinci derecede önemlidir. HEXALOGI olarak aracın özelliklerini gözlemliyor ve araca herhangi bir zarar vermiyoruz.

 

bottom of page