top of page
Soluzioni-TRUCK-1.jpg

Çevre için TEXA çözümleri

KAMYON

TEŞHİS
Teşhis

TEXA, rakipsiz ürün yelpazesiyle KAMYON diyagnostiğinde dünya lideridir. NAVIGATOR TXT MULTIHUB, bir Bluetooth bağlantısı üzerinden bir PC'ye veya şu anda mevcut olan en gelişmiş ve eksiksiz görüntüleme birimi olan olağanüstü AXONE NEMO 2'ye bağlanabilen güçlü bir teşhis arabirimidir. MULTI PEGASO, KAMYON atölyeleri için de ideal çok amaçlı iş istasyonudur.

Klima Teşhisi ve şarj etme

KONFORT serisi A/C şarj ve bakım istasyonları, tüm araç atölyeleri için mükemmel bir çözüm sunar. Bu istasyonların dünya çapında A/C servisi standardını belirlemesi tesadüf değildir.

KONFORT serisi, R134a soğutucu akışkan için özel istasyonlar (705R, 705R OFF ROAD ve 710R), R1234yf soğutucu akışkan için özel istasyonlar (707R) ve bir güçlendirme dönüştürme kitinin (720R) eklenmesiyle her ikisiyle de çalışabilen istasyonlar içerir. ve 760R).


760R BUS ve 760 BUS TOUCH, otobüslerde ve özel araçlarda bulunanlar gibi daha büyük A/C sistemleriyle kullanım için özel olarak tasarlanmıştır.

780R ve 780 TOUCH, aynı anda her iki tip soğutucuyla çalışmanıza izin veren iki ayrı devreye bile sahiptir.

Klima Teşhis
Sanitasyon

Bu alanda TEXA, araçlar, kamyonlar, karavanlar ve tekneler üzerinde çalışan yenilikçi ve son derece profesyonel bir çözüm sunar.  Kullanımı özellikle otel odaları, barlar, bekleme odaları, ofisler ve genel olarak kapalı alanlar gibi küçük ve ortalama büyüklükteki ortamların sanitasyonu için bile verimlidir.