top of page
TXBe_Nemo2_mani_bike_HurleyDavidson.jpg

Çevre için TEXA çözümleri

BİSİKLET

TEŞHİS
Teşhis

TEXA, NAVIGATOR TXB Evolution arayüzü ve Navigator NANO S ile BIKE sektöründe (motosikletler, dörtlüler, jetskiler, kar motosikletleri ve ATV'ler) tartışmasız liderliğini sürdürüyor. Her iki araç da Bluetooth aracılığıyla bir PC'ye veya olağanüstü AXONE NEMO'ya bağlanabilir 2 ve AXONE 5. 

emisyonlar

TEXA, egzoz gazı analizi için son derece hassas ve sağlam araçlardan oluşan eksiksiz bir ürün yelpazesi sunar. GASBOX ve OPABOX, TEXA'nın sırasıyla benzinli ve dizel motorlar için egzoz gazı analizörleridir ve TEXA'nın kendi benzersiz ve son derece hassas analiz odalarını içerir. Motor devri ve sıcaklık ölçümleri için TEXA, RC2 ve RC3'ü sunar. RCM, zorunlu araç testleri için son derece yararlı olan devrim niteliğinde bir motosiklet devir sayacıdır.

Emisyonlar
Ölçümler
ölçümler

BIKE makinelerinde geleneksel elektriksel ölçümler için TEXA, UNIProbe ve TwinProbe'u sunar.

UNIProbe, ikisinin daha eksiksiz ve gelişmişidir ve tek bir ünitede altı farklı araç içerir.

TwinProbe daha ekonomik bir cihazdır ve kablosuz bir aracın pratikliğini UNIProbe'un profesyonelliği ile birleştirir. TwinProbe, 2 kanallı bir osiloskop ve bir sinyal üretecinden oluşur.

TTC, Ducati'nin kendi özelliklerine göre geliştirilmiş, motor kam kayışlarının gerginliğini kontrol etmek için özel bir araçtır.