top of page
Soluzioni-MARINE.jpg

Çevre için TEXA çözümleri

DENİZ

TEŞHİS
Teşhis

MARINE diyagnostiği için TEXA, zorlu ve dış ortamlarda kullanım için iki mükemmel araç olan NAVIGATOR TXB Evolution ve son derece sağlam AXONE NEMO 2'nin rakipsiz kombinasyonunu sunar.

NAVIGATOR TXT MULTIHUB ayrıca Bluetooth aracılığıyla bir Kişisel Bilgisayara bağlanabilir ve KAMYON, ARABA, OTOYOL ve BİSİKLET ortamlarında her türlü aracı teşhis etmek için kullanılabilir.

Sanitasyon

Bu alanda TEXA, araçlar, kamyonlar, karavanlar ve tekneler üzerinde çalışan yenilikçi ve son derece profesyonel bir çözüm sunar.  

Kullanımı özellikle otel odaları, barlar, bekleme odaları, ofisler ve genel olarak kapalı alanlar gibi küçük ve ortalama büyüklükteki ortamların sanitasyonu için bile verimlidir.

Sanitasyon
Ölçümler
ölçümler

UNIProbe ve TwinProbe, geleneksel tanı testleri için gereken analog ve dijital ölçümleri almak için iki cihazdır. UNIProbe, iki cihazdan daha eksiksiz ve gelişmiş olanıdır ve tek bir ünitede altı farklı araç içerir. TwinProbe daha ekonomik bir cihazdır ve kablosuz bir aracın pratikliğini UNIProbe'un profesyonelliği ile birleştirir. TwinProbe, 2 kanallı bir osiloskop ve bir sinyal üretecinden oluşur. Her iki araç da Bluetooth kablosuz teknolojisi sayesinde tüm TEXA görüntüleme üniteleri ve herhangi bir PC ile kabloya ihtiyaç duymadan iletişim kurabilir ve sizi hareket etmek için tamamen özgür bırakır.