top of page
K780_TOUCH_car_meccanico_stampante-1.jpg

Klima Teşhisi ve şarj etme

KONFORT SERİSİ

Basit, hızlı, akıllı şarj için yalnızca bir "dokunuş"

Araç klima servisi ve şarj alanındaki on yılı aşkın liderliği, TEXA'nın dünya çapındaki büyük araç üreticilerinin onayını ve tavsiyesini almasına olanak sağlamıştır. Aynı deneyimden yola çıkarak, TEXA, R134a ve R1234yf soğutucu kullanan araçlardaki tüm A/C servis işlemleri için tasarlanmış, olağanüstü üretim kalitesi ile karakterize edilen bir dizi şarj istasyonu olan KONFORT TOUCH'u doğurmuştur.

Basit, hızlı, akıllı bir şekilde ve son derece kolay kullanımla.

KONFORT TOUCH serisi:

Basit, çünkü 10 inçlik renkli dokunmatik ekranı, AndroidTM işletim sistemi ve ana hizmet panosu, kullanıcıların şarj işlemlerini özelleştirmesine ve gerçekten kolayca başlatmasına olanak tanır.

Hızlı, çünkü gezinme menüsü kullanıcı deneyimini iyileştiriyor ve tüm önemli işlevleri ana sayfada toplayarak kullanıcıların işlemleri mutlak bir hassasiyetle ve yalnızca birkaç adımda tamamlamasına olanak tanıyor.

Akıllı, çünkü gelişmiş bağlanabilirliği, örneğin otomatik olarak güncelleme yapmasına, uzaktan yardım almasına ve yazıcılar ve akıllı telefonlar gibi diğer cihazlara bağlanmasına olanak tanır. Ayrıca, geniş veritabanında sadece bir anahtar kelime girerek aracı tanımlayan bir arama algoritması kullanır, böylece klasik marka ve model seçiminden kaçınır.

Bi-Gaz çözümleri

TEXA, aynı anda eski R134a soğutucu akışkan ve yeni R1234yf soğutucu akışkan ile (Avrupa'da yeni homologe edilmiş araçlar için zorunludur) çalışabilen bir klima şarj istasyonu sunan dünyadaki çok az şirketten biridir.

Bu istasyonlar KONFORT 780R BI-GAS ve KONFORT 780 TOUCH'tur: iki ayrı tank ve devre ile donatılmıştır, böylece birkaç dakika içinde farklı soğutucu akışkanlarla dolu A/C sistemli servis araçları arasında geçiş yapabilirsiniz.

Bi-Gaz çözümleri
R134a veya R1234yf Soğutucu

TEXA'nın 760R, 760R BUS'u (otobüsler ve özel araçlardakiler gibi büyük klima sistemleri için), 720 TOUCH ve 712R şarj istasyonları, eski R134a veya yeni R1234yf ile çalışacak şekilde yapılandırılabilir.

 

İstasyonu satın aldığınızda hangi soğutucuyla çalışmayı planladığınızı belirtmeniz gerekir, ancak soğutucuyu daha sonraki bir tarihte değiştirmek için güçlendirme kitleri mevcuttur.