top of page
Soluzioni-CAR.jpg

Çevre için TEXA çözümleri

ARABA

TEŞHİS
Teşhis

Otomatik teşhis için TEXA, ünlü NAVIGATOR TXT MULTIHUB ve Navigator NANO S araç arayüzlerinden güçlü AXONE NEMO 2, AXONE 5 ve AXONE S ekranlarına, TEXA CARe ve DoIP Node'a kadar uzanan eksiksiz bir ürün serisi sunar. İkincisi, Ethernet BUS iletişimi ile donatılmış yeni araçlarda yüksek hızlı DoIP (İnternet Protokolü Üzerinden Tanı) tanılama işlemleri içindir.

TEXA ayrıca araç radarlarının ve kameralarının kalibrasyonu için ADAS'a özel yüksek performanslı bir çözüm sunar.

MULTI PEGASO, diyagnozu egzoz emisyonlarına entegre etmek için ideal istasyondur. Tüm ürünler sezgiseldir ve kullanımı kolaydır, sağlamdır ve en iyi teknolojilerle donatılmıştır. En katı sertifikalara uygun olarak tamamen İtalya'da modern ve otomatikleştirilmiş montaj hatlarında inşa edilmiştir.

Klima Teşhisi ve şarj etme

KONFORT serisi A/C şarj ve bakım istasyonları, tüm araç atölyeleri için mükemmel bir çözüm sunar. Bu istasyonların dünya çapında A/C servisi standardını belirlemesi tesadüf değildir.

KONFORT serisi, R134a soğutucu akışkan için özel istasyonlar (705R, 705R OFF ROAD ve 710R), R1234yf soğutucu akışkan için özel istasyonlar (707R ve 770S) ve bir güçlendirme dönüştürme kitinin eklenmesiyle her ikisiyle de çalışabilen istasyonlar içerir. (720R ve 760R, TOUCH versiyonunda da mevcuttur).

780R ve 780 TOUCH, aynı anda her iki tip soğutucuyla çalışmanıza izin veren iki ayrı devreye bile sahiptir.

KONFORT 744 şarj istasyonu, R744 soğutucu akışkan (C02) için en yeni klima sistemlerine servis ve şarj etmek için özel olarak tasarlanmış, şu anda mevcut olan çok az çözümden biridir.

KONFORT A/C şarj istasyonları, TEXA tarafından tescilli uzun bir dizi uluslararası patentle korunmaktadır.

Klima Teşhis
Sanitasyon

Bu alanda TEXA, araçlar, kamyonlar, karavanlar ve tekneler üzerinde çalışan yenilikçi ve son derece profesyonel bir çözüm sunar.  

Kullanımı özellikle otel odaları, barlar, bekleme odaları, ofisler ve genel olarak kapalı alanlar gibi küçük ve ortalama büyüklükteki ortamların sanitasyonu için bile verimlidir.