top of page
thumb999_rapidbike-bg-slideshow_1554805900_1557409711.jpg
thumb999_RAPIDBIKE_Linea_Piatto_1561538689.png

ANASAYFA  > DİMSPORT > RAPID BIKE  > VİTES DESTEĞİ

VİTES DESTEĞİ

OPSİYONEL EVO - YARIŞ

En son Rapid Bike SHIFT ASSIST, vites büyütme (geleneksel mod) ve vites küçültme işlemlerini ('blipper' olarak adlandırılır, yalnızca mevcuttur) gerçekleştirmek için daha ileri bir teknolojik gelişme sayesinde hızlı vites değiştirme çözümü açısından ileriye doğru büyük bir adımı temsil eder. 'wire by ride' ile donatılmış bisiklet modelleri için). Yarış pisti tutkunlarına olağanüstü performans sunmak ve sürüş deneyimini daha da geliştirmek için tasarlanmış benzersiz teknik standartlara ulaşan yeni bir cihaz.

thumb999_RapidBike_blipper_pagina_1558895582.png

CAN-bus aracılığıyla EVO ve RACING eklenti modülleri ile bilgi alışverişinde bulunan yeni vites değiştirme cihazı, motorun kendine özgü konfigürasyonunu eşleştirirken, her iki yönde, üst ve alt viteste uygulanan basınca bağlı olarak vites değiştirme öldürme süresinin otomatik kalibrasyonunu gerçekleştirmeyi sağlar. Eşsiz 'kendi kendine öğrenme' süreci tarafından sağlanan daha büyük bir bisikletin gidon kontrolü ve daha düşük mekanik stres, sürüş güvenliğini önemli ölçüde artırır.

Vites değiştirme işlemlerini etkinleştirmek için uygulanan basınç seviyesini yönetmek için YouTune ile tam uyumluluk. YouTune aracılığıyla yönetilecek bir diğer ek özellik, gaz kelebeği kontrolünü açarken motor tepki hassasiyetinin modülasyonudur.

BU ARAÇ İKİ FARKLI ÖZELLİKLE MEVCUTTUR:

Yalnızca vites büyütme işlemleri için (ürün kodu K27-SW-GEAR); tüm motosikletlerle uyumlu
uygulama listemizde gösterilen ve kaydırma çubuğu detaylarını içeren modeller

Yukarı-aşağı kaydırma işlemleri için(BLIPPER); yalnızca aşağıda listelenen motosiklet modelleri için mevcuttur:

DİKKAT! 'BLIPPER' MODUNDAKİ VİTES DESTEĞİ ÖZEL OLARAK AŞAĞIDAKİ BİSİKLETLER İÇİN MEVCUTTUR:

RAPID BIKE DÜNYASINDAN DAHA FAZLASI

bottom of page