top of page
thumb999_RAPIDBIKE_Linea_Piatto_1561538689.png

YENİ RAPID BIKE 
AKILLI MODÜLLERİ

Rapid Bike Easy, Rapid Bike Evo, Rapid Bike Racing, Rapid Bike Smart, Rapid Bike Master, Youtube, Shift Assist, Bluebike, Adori Bypass, Map Switch, Pit Lane Limiter, My Tuning Bike, Rapid Bike Knowlegge Base, Rapid Bike Apps

'RAPID BIKE' DÜNYASINA GİRİN

Yarış pistinde toplanan bilgi birikimimiz, her ihtiyaç için bir dizi ek elektronik modül geliştirmek için teknik binaları yarattı: bu, Rapid Bike'ın motosiklet motoru kalibrasyonu alanında lider olarak görülmesini sağlayan kazanan arka plandır.

Motosiklet sektöründe daha önce kazanılan deneyimler sayesinde geliştirilen Rapid Bike projesi, orijinal ECU'ya müdahale etmeden motor yönetiminin hızlı ayarlanması için eklenti modüller sunma hedefiyle resmi olarak 2004 yılında gün ışığına çıkıyor.

SENİ DOĞRUDAN BAŞKALARININ ULAŞAMADIĞI YERLERE TAŞIYORUZ!

Harita değerlerine yakından bakın: diğer tüm eklenti modül markaları enjeksiyon değerlerini değiştirdiğini iddia ediyor, ancak gerçekte Rapid Bike, harekete geçmenize ve en kritik bölümü yeniden haritalayarak tutarlı sonuçlara ulaşmanıza izin veren tek kişidir. güç dağıtım eğrisinin, yani lambda sensörünün yakıt doldurma parametrelerinin tam kontrolünde olduğu düşük ve orta devir aralığıdır.

 

Grafikteki 'mavi alan' diğer markalar tarafından 'kapalı döngü alanı' olarak tanımlanır ve aslında enjeksiyon değerlerinde gerçek bir değişiklik yapılmasına izin verilmediğinden bu bölüm sürücü için 'sınır dışı' kalır. Rapid Bike teknolojisi, herhangi bir sınırlama olmaksızın oyunun tüm kontrolünü size verir ve her sürüş koşulunda bisiklet performansınızı geliştirmekten sorumlu olmanız için size güçlü bir araç sunar.

thumb999_rapidbike_evidenza_cuore_1556641901.png
bottom of page