top of page
thumb999_header_rapidbike_MASTER_1561565330.jpg
thumb999_RAPIDBIKE_Linea_Piatto_1561538689.png

ANASAYFA  > DİMSPORT > RAPID BIKE  > RAPID BIKE MASTER

RAPID BIKE YAZILIM MASTER

FARKLI YAZILIM PROFİLLERİ

Rapid Bike teknolojisi, tüm aksesuarların yanı sıra ince ayar işlemleri için EVO ve RACING modüllerinin tüm ana özelliklerini yöneten gelişmiş bir yazılım içerir.
Gelişmiş yazılım sürümü, profesyonel tunerlerin ihtiyaç duyduğu tüm aksesuarları içerirken, son kullanıcı sürümü, adresinden ücretsiz olarak indirilebilir.  ayrılmış alan.

RAPID BIKE MASTER PRO İLE PROFESYONEL AYARLAMA

Gelişmiş yazılım versiyonu Rapid Bike MASTER PRO, profesyonel tunerlerin ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri içerir: motor ayarlaması hiç bu kadar kolay ve tatmin edici olmamıştı!

HARİTA KİLİDİ: GELİŞTİRME ÇALIŞMALARINIZI KORUYUN

Harita Kilidi işlevi, Rapid Bike modülü içinde ayarlanan parametrelerin okunmasını ve yazılmasını engellemeye izin verir: bu, teknik bilgiyi korurken ve özelleştirilmiş kalibrasyon geliştirmeye harcanan çabayı artırırken, yalnızca dosyayı oluşturan ayarlayıcının bu bilgilere erişebileceği anlamına gelir. 

EVO VE YARIŞ: UZUN ÖMÜRLÜ BİR YATIRIM

Sadece tuning işlemleri değil: Rapid Bike MASTER PRO, eklenti modüllerini sınırsız kez yeniden programlamak ve farklı motosiklet modellerine kurulmak için tek araçtır. Bu, tunerlerin ve bayilerin çabalarını korumak ve değer vermek için özel olarak tasarlanmış özel bir çözümdür.

RAPID BIKE DÜNYASINDAN DAHA FAZLASI

bottom of page