top of page
thumb999_header_rapidbike_EVO_1561565014.jpg
thumb999_RAPIDBIKE_Linea_Piatto_1561538689.png

ANASAYFA  > DİMSPORT > RAPID BIKE  > RAPID BIKE EVO

thumb999_RapidBike_Evo_logo_1557082905.png

TOPLAM ENJEKSİYON KONTROLÜ

Rapid Bike EVO eklenti modülü, tüm stok enjektörlerine (sekiz adede kadar) doğrudan bağlı olduğundan, aynı zamanda ilgili hava/yakıt oranını yönetirken, yakıt doldurma işlemlerinin tam kontrolünü elinize alır. Bu şekilde, karbüratör değerleri tüm motor güç dağıtım eğrisi boyunca değiştirilebilir.

Stok lambda sensörü sinyalini yönetme yeteneği, aracı sürerken yakıt doldurmanın sürekli olarak ayarlanmasını sağlamak için özel otomatik uyarlama özelliğinin gerçekleştirilmesine olanak tanır. Enjeksiyon haritası, değişen hava koşullarına ve sürüş tarzına uyum sağlamak için dinamik bir değer haline geliyor. Bu işlev, giderek daha kısıtlayıcı kirlilik önleme düzenlemeleri nedeniyle motor performansının yetersiz şekilde sınırlandırıldığı düşük ve orta devirlerde oldukça faydalıdır.

​HIZLI BİSİKLET EVO, BİSİKLETİNİZDEN EN İYİSİNİ ALIR!

Rapid Bike EVO, hızlı vites değiştirme sensörünü (isteğe bağlı), çoklu harita yönetimini, RPM sınırlayıcıyı yükseltmeyi (1000 rpm'ye kadar) ve hız sınırlayıcının ortadan kaldırılmasını destekler.


Çift lambda sensörleri ile donatılmış ikiz silindirli motor için, her silindire özel bir otomatik enjeksiyon yeniden eşleme setinin yanı sıra özel bir enjeksiyon haritası geliştirmek mümkündür.

YouTune denetleyicisinin yüklenmesi, ek özelliklerin etkinleştirilmesine ve yönetilmesine olanak tanır:

 

Hava/yakıt oranı kalibrasyonu için otomatik uyarlamalı hedefin modülasyonu, motor frenleme etkilerinin ince ayarı, hızlı vites değiştirmenin tam özelleştirmesi gibi ek işlevlerin GERÇEK ZAMANLI YÖNETİMİ, aynı zamanda bir dizi motor çalışma parametresini görüntüler.

MOTOR FRENİ, arka tekerleğin sıçramasını önlemek ve eğilirken bisikletin dengesini iyileştirmek için yavaşlarken yönetildi

Sabit motor gücü dağıtımını sürdürmek ve sorunsuz ve rahat bir hızda seyir için RPM KONTROL ETKİNLEŞTİRME

ÖZEL KİTİ

EVO eklenti modülleri yeni bir Exclusive kitte mevcuttur: çok ilginç bir fiyatla sunulan daha basit bir versiyon, kesinlikle belirli bir bisiklet modeline adanmıştır (yeniden programlanamaz ve farklı modellere kurulamaz). Uygulama listemizdeki güncellemeleri kontrol edin.

RAPID BIKE DÜNYASINDAN DAHA FAZLASI

bottom of page