top of page
thumb999_header_rapidbike_RACING_1561565030.jpg
thumb999_RAPIDBIKE_Linea_Piatto_1561538689.png

ANASAYFA  > DİMSPORT > RAPID BIKE  > RAPID BIKE RACING

thumb999_RapidBike_Racing_logo_1557084906.png

YARIŞIN KEYFİNİ ÇIKARIN!

Rapid Bike RACING eklenti modülü, talepkar profesyonel pist sürücüleri ve sokak kullanıcıları için en geniş çözüm yelpazesini sunarak, en yüksek performansa ulaşmak için mevcut en yüksek teknoloji seviyesini temsil eder.

YARIŞ MODÜLÜ İLE HER ZAMAN BİR PRO GİBİ SÜRÜRSÜNÜZ!

Rapid Bike EVO tarafından belirlenen en son standartlardan başlayarak, RACING modülü, krank mili konum sensörü sinyalini yönetmek için devrim niteliğinde bir teknoloji sunar ve  rekabet alanında eşsiz sonuçlara ulaşmak için ek ve yenilikçi özellikler.

ATEŞLEME HARİTASI  Enjeksiyon ve kıvılcım avans zamanlamasının doğru kontrolü için alma sinyali yönetimini kullanma

MOTOR FRENİ  arka tekerleğin zıplamasını önlemek ve bisikletin bükülürken dengesini iyileştirmek için yavaşlarken yönetilir

PİT ŞERİT SINIRLAYICI  pit şeridi alanında sabit hızı azaltmak ve korumak için bir gidon anahtarı ile manuel olarak etkinleştirilebilir

ÇİFT AYAR  ana motor parametrelerini gerçek zamanlı olarak optimize etmek ve iki farklı ön ayar arasından mümkün olan en iyi ayarı seçmek için

Rapid Bike RACING modülü, yeni YOUTUNE denetleyicisi ile kurulduğunda ek ve özel işlevleri yöneterek bisikletinizi daha güçlü ve daha güvenli bir sürüş makinesine dönüştürür.

ÇEKİŞ KONTROLÜ yönetimi, motorun krank mili konum sensörü tarafından algılanan bisikletin hızlanmasını kontrol etmeye dayanır; Hızlanma, uygun çekiş seviyesinden ödün verecek şekilde olduğunda, sistem, önceden belirlenmiş limitler içinde geri getirmek için bir dizi enjeksiyon kesintisi uygular.


Hızlı Bisiklet Çekiş Kontrolü sistemi, her sürüş koşulunda ek güvenlik ve güvenilirlik sağlarken farklı sürüş becerilerine uyum sağlamak için kullanıcı dostudur ve tamamen özelleştirilebilir.  

​ ÇALIŞTIRMA KONTROLÜ, yalnızca en yüksek hızlanmaya ulaşıldığında motor gücünün serbest bırakılmasına ve aynı zamanda bu özel çalışma sırasında uygulanan çekiş kontrolünün etkisini ve zamanlamasını kalibre etmeye izin verir.

RPM (HIZ) YÖNETİM KONTROLÜ 
Etkili bir sistem sayesinde sabit motor gücü iletimini sürdürmek  Hızı kontrol altında tutmak ve trafik sıkışıklığında vs. bile konforlu sürüş için RPM sınırlayıcı. 

Rapid Bike RACING eklenti modülü, aşağıdakilerle ek özellikler gerçekleştirir:  YOUTUNE denetleyicisinin kurulumu:
QS, elektronik hızlı vites değiştirmenin öldürme süresini yönetiyor 
Otomatik yeniden eşleme yakıt ayarlamaları için hava/yakıt oranı parametresinin AFR değiştirme hedefi. Hava/yakıt oranı değerini görüntüleme ve hedefini gerçek zamanlı olarak değiştirme (yalnızca My Tuning Bike kuruluyken) 
EB Motor frenleme etkilerinin ince ayar modülasyonu 
RPM Bir dizi motor parametresinin görüntülenmesi, TC ve EB çalışmasının gösterilmesi ve RPM/Hız Kontrolü özelliğinin etkinleştirilmesi 

ÖZEL KİTİ

RACING eklenti modülleri yeni bir Exclusive kit içinde mevcuttur: çok ilginç bir fiyatla sunulan daha basit bir versiyon, kesinlikle belirli bir bisiklet modeline adanmıştır (farklı modellere kurulmak üzere yeniden programlanamaz). Uygulama listemizdeki güncellemeleri kontrol edin.

RAPID BIKE DÜNYASINDAN DAHA FAZLASI

bottom of page