top of page
prodotti-texa-MULTIPEGASO-top.jpg

ÇOKLU PEGASO 3

Başarılı garaj işletmeleri için çok işlevli istasyon

ANASAYFA > TEXA ÜRÜNLERİ  > ÇOKLU PEGASO 3

MULTI PEGASO 3'ü keşfedin
​Başarılı garaj işletmeleri için çok işlevli istasyon
MULTIPEGASO-prodotto.jpg

​En yeni nesil araçların onarımı, otomotiv sektörünün tipik özelliği olan hızlı değişimler ve sürekli ilerleme ile başa çıkmak için sürekli güncellenebilen yenilikçi teknolojik çözümler etrafında oluşturulmuş doğru ekipman türünü gerektirir.

MULTI PEGASO 3, bugün piyasadaki en eksiksiz ve güvenilir çözümdür ve egzoz gazı analizi ile gelişmiş teşhis kaynaklarını tek bir ünitede birleştirir.
Bu eksiksiz iş istasyonu, renkli bir yazıcı ve Bluetooth teknolojisi ile birlikte gelir. Tüm TEXA araçlarıyla uzaktan iletişim kurabildiğinden ve tüm TEXA arayüzlerini ve cihazlarını aynı anda kontrol edebildiği için, MULTI PEGASO 3'ün modern garajda çalışmayı rasyonalize etmesi garanti edilir.

Ünitenin alt kısmında, GASBOX Autopower ve OPABOX Autopower modüllerini şarj etmek için konektörler içeren iki bölme bulunur. Sağlamlık ve kolay kullanım kombinasyonu, MULTI PEGASO 3'ü atölye kullanımı için ideal hale getirir.

Kullanım için test edildi
en zorlu ortamlarda

MULTI PEGASO 3, 4 sağlam tekerleği olan dengeli ve sağlam bir arabaya monte edilmiştir ve tamamen TEXA tarafından tasarlanmış yeni bir endüstriyel PC'ye dayanmaktadır. İstasyonun gelişmiş yazılımı, karmaşık analiz ve teşhis prosedürlerini yönetmek için özel olarak geliştirilmiştir.

1.86 GHz, Intel Atom çift çekirdekli işlemci, 2 GB RAM, 340 GB sabit disk, 19” ekran, DVD yazıcı ve air mouse uzaktan kumanda ile donatılmıştır. İşletim sistemi Windows 7'dir.

MULTI PEGASO 3 ayrıca profesyonel bir klavye, bir optik fare, tüm ana işlevleri uzaktan kontrol etmek için bir kızılötesi arabirim ve yüksek kaliteli bir mürekkep püskürtmeli renkli yazıcı içerir. MULTIPEGASO, en katı kalite standartlarına uygundur ve atölye koşullarında kullanım için idealdir.

texa-MULTIPEGASO-2.jpg
TEXA-ETS.jpg

ETS: Emisyon Test Yazılımı

TEXA egzoz gazı analiz araçları için kontrol yazılımı. ETS, herhangi bir Windows PC'ye kurulabilir.


Yazılım, test prosedürü boyunca teknisyene adım adım rehberlik eder ve TEXA'nın GASBOX Autopower, OPABOX Autopower, RC2, RC3 ve RCM araçlarıyla otomatik olarak etkileşime girer.

Teknik özellikler

İŞLEMCİ SİSTEMİ
İşlemci: Intel Atom Çift Çekirdekli 1,86 Ghz
Grafik kartı: GMA 3600

 

RAM: 2 GB DDR3
Sabit Disk: 340 GB
Yazıcı: İnce CD / DVD oynatıcı / yazıcı

 

İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 7 gömülü

 

KONEKTÖRLER
Ses konektörleri mikrofon/kulaklık ve arka tarafta hat girişi

8 USB2 bağlantı noktası
LAN 1 Gbit/sn

1 seri
1 paralel bağlantı noktası

 

GÜÇ KAYNAĞI GERİLİMİ
110 Vac / 230 Vac

 

ÇEVRESEL
Çalışma sıcaklığı:- da 0 a 40 °C
Depolama sıcaklığı: – da 0 a 60 °C
Çalışma/depolama nemi:- da %20 a %80

 

BOYUTLAR
787x702x1180 (ekran indirilmiş) mm

 

AĞIRLIK
yaklaşık 70 kg

GALERİ
bottom of page