top of page
prodotti-texa-LASER-top.jpg

LAZER MUAYENECİ

Disk aşınmasını ve lastik sırtını ölçmek için lazer kaliper

ANASAYFA > TEXA ÜRÜNLERİ  > LAZER MUAYENECİ

LAZER EXAMINER'ı keşfedin
Disk aşınmasını ve lastik sırtını ölçmek için lazer kaliper
LASER_EXAMINER-prodotto-1.jpg
texa-LASEREXAMINER-1.jpg

Sürüş sırasında güvenlik ve konfor, sürücüler için her zamankinden daha önemli ve gereklidir. Düzenli olarak yapılacak testler, tekerlek sisteminin koşullarının kontrol edilmesini içerir.

LASER EXAMINER, tekerleği araçtan çıkarmaya gerek kalmadan milimetrenin onda biri hassasiyetle fren diski aşınmasını objektif olarak ölçmek için küçük, pratik bir araçtır.

​ Ayrıca basit bir adaptör kullanarak lastik sırtı aşınmasını ölçebilirsiniz.

LASER EXAMINER, müşterilere araçlarının tekerleklerinin "sağlığı" hakkında ayrıntılı bir rapor sunarak, profesyonel bir hizmeti garanti ederek ve müşteriyi elde tutmaya katkıda bulunarak bu testleri hızlı ve basit hale getirir.

Garajlar ve lastik montajcılar için gerçek katma değer ve araç yol güvenliğine önemli bir katkı.

texa-LASEREXAMINER-3.jpg

Fren diski aşınma ölçümü

LASER EXAMINER, tekerleği çıkarmaya gerek kalmadan fren diski aşınmasının kontrolünü basit ve hızlı hale getirir.
Probun içindeki mıknatıs sayesinde tek yapmanız gereken onu diske yerleştirmek.

Düğmeye bastığınızda, disk boyunca çapraz olarak bir lazer ışını yansıtır. Bir başka tıklama, bir mikro kamera tarafından analiz edilen bir görüntüyü yakalar.

LASER EXAMINER, ölçümleri gerçek zamanlı olarak işler ve bunları önceden tanımlanmış minimum değerle karşılaştırır. Karşılaştırma hem sayısal hem de görseldir ve teknisyene anında değerlendirme sağlar.

DSC7882-scaled.jpg

Ergonomik dizayn

Uzatılmış "gövde" şekli ve ergonomik tutma yeri ile LAZER DENETLEYİCİ, özellikle alaşımın veya demir jantın şekli fren diskine ulaşılmasını zorlaştırdığında bile kolay kullanım için tasarlanmıştır.

texa-LASEREXAMINER-2.jpg

Lastik sırtı aşınma ölçümleri

Lastik sırtı aşınmasının da düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir.

Azaltılmış sırt, aracın dengesini artırır, lastiği hasara karşı savunmasız hale getirir ve suda kızaklama nedeniyle yağmurda sürücünün kontrolünü kaybetmesine neden olabilir.

LASER EXAMINER, sol diş derinliğini hızlı bir şekilde ölçmesini sağlayan özel bir manyetik kafaya sahiptir. Lastik üzerine yerleştirildikten sonra, objektif bir ölçüm sağlamak için yüzey üzerine bir lazer ışını yansıtır.

Son derece profesyonel, yönetimi kolay bir hizmet

Disk ve lastik ölçümlerinden gelen tüm bilgileri mümkün olduğunca verimli bir şekilde doğrulamak ve yönetmek için TEXA, Windows PC veya AXONE Nemo için yazılım geliştirmiştir.

LAZER MUAYENECİ ile birlikte kullanın. Tamirci, basit ve sezgisel grafik arayüzü sayesinde "tekerlek sisteminin" objektif bir testini hızla tamamlayabilir.

Menü üç fonksiyona ayrılmıştır: Disk, Lastik ve Hızlı Kontrol. Tamirci, Fast Check'e erişerek hem disk hem de diş aşınmasını hızla kontrol edebilir, bu özellikle araç check-in sırasında müşteriye aracın garaja girdiğinde aracın durumu hakkında net bir fikir vermesi açısından faydalıdır. Müşteriye vermek için eksiksiz bir rapor yazdırılabilir.

texa-LASEREXAMINER-4.jpg
texa-LASEREXAMINER-5.jpg

Müşteriyi elde tutmak için doğru bir yönetim sistemi

LASER EXAMINER yazılımı, müşteriyi elde tutmak için vazgeçilmez bir yönetim sistemi içerir ve garaj veya lastik uzmanının tüm disk ve lastik testlerini mümkün olduğunca verimli bir şekilde yönetmesine olanak tanır, sürücü ve araç ayrıntılarının eksiksiz ve her zaman güncel bir veritabanını oluşturur. gerçekleştirilen testlerin sonuçları ve bakımın programlanmasına izin verilmesi.

Özel Teknik

AĞIRLIK
90 gr

 

BOYUTLAR [mm]
250 x 40 x 20 mm

 

BLUETOOTH

 

AKÜ

Al litio 600 mAh

 

MİKRO-KAMERA
1 Megapiksel

HAFIZA
RAM 8 MB

LAZER
520 nm

USB
2.0 şarj için

BAŞVURU
pencereler

LAZER
1. sınıf

GALERİ
bottom of page