top of page
prodotti-texa-AIR2_SAN-TOP.jpg

AIR2 SAN

TEXA'nın ortamları ve araçları sterilize etmek için devrim niteliğindeki çözümü

ANASAYFA > TEXA ÜRÜNLERİ  > AIR2 SAN

Scopri AIR2 SAN
Yepyeni cihaz, çalışma ortamını ve araçları sterilize etmenin mükemmel bir yoludur.
AIR2_SAN-Presidio_Sanitario-ENG.jpg
​ÇALIŞMA ORTAMLARI İÇİN TAM GÜVENLİK
AIR2SAN-Luoghi-di-lavoro.jpg

SARS-CoV-2 pandemisinin ardından ortamların sanitasyonu önemli bir operasyon haline geldi. TEXA, virüsleri ve bakterileri ortadan kaldırmak için uygun araçlar ve özel işlevlerle zengin, prestijli üniversiteler tarafından SARS-CoV-2'ye karşı bile etkili olduğu onaylanmış, son derece profesyonel bir çözüm geliştirdi. AIR2 SAN, genel olarak otel odalarını, barları, tekneleri, bekleme salonlarını, ofisleri ve kapalı alanları dezenfekte etmek için idealdir.

Ayrıca teknisyenlerin 12 V soketli güç adaptöründen ve TEXA AXONE NEMO 2 ekranla entegrasyondan yararlanabileceği mekanik atölyeleri için de mükemmeldir. Bu durumların her birinde operatör, AIR2 SAN'ı APP aracılığıyla başlatmazsa ve temizliğin tamamlanmasını beklemezse hiçbir şey yapmak zorunda kalmadan tamamen otomatik bir işlemden yararlanabilir. AIR2 SAN, sensörleri sayesinde yayılacak doğru ozon miktarını belirler.

Prosedürün sonunda ozonun tekrar oksijene dönüştürülmesi, içeri girerken tahriş edici veya kötü kokulu bir ortamdan kaçınmak için gereklidir. İşlemin sonunda, AIR2 SAN kullanışlı bir yazdırılabilir rapor oluşturur.

AIR2SAN-Luoghi-di-lavoro-6-1.jpg
AIR2SAN_Hotel-scaled-1.jpg

TEXA AIR2 SAN'IN GÜÇLÜ NOKTALARI

1. TAMAMEN OTOMATİK SÜREÇ
2. TOZ FİLTRESİ VE O2 KATALİZÖRÜ
3.STANDART OZON, SICAKLIK VE NEM SENSÖRLERİ
4.O3-O2 PROSEDÜR SONUNDA YENİDEN DÖNÜŞÜM
5.OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE KULLANIM İÇİN AXONE NEMO 2 İLE UYUMLULUK
6. YAZDIRILABİLİR HİZMET RAPORU
Tamamen otomatik süreç

AIR2 SAN, sanitasyon faaliyetlerinin mümkün olan en iyi kalitesini garanti etmek için tasarlanmış önemli yenilikler sunar.
Basit zamanlayıcılar kullanan ve bu nedenle çevreyi yaklaşık olarak ozonla doyuran diğer birçok ürünün aksine, TEXA'nın çözümü ozon yoğunluğu, sıcaklık ve hava nemi sensörlerine göre ayarlanır. Bu şekilde, operatörün bir uzaktan kumanda veya APP kullanarak AIR2 SAN'ı başlatması yeterlidir ve mümkün olan en iyi temizliği elde edeceğinden emindir.

AIR2SAN_Bluetooth-1.jpg
AIR2SAN-Sistema-Diagnostico-TELECOMANDO.jpg
AIR2SAN-Sistema-Diagnostico-APP.jpg
OZONİSER
UZAKTAN KUMANDA
AIR2 SAN UYGULAMASI

O nasıl çalışır?

Operasyonun en yüksek verimliliğini ve profesyonelliğini garanti etmek için AIR2 SAN üç aşamada hareket eder:

 1. 

AIR2 SAN, sahip olduğu ozon yoğunluğu, sıcaklık ve hava nemi sensörleri sayesinde ortamı dezenfekte etmek için gereken ideal ozon miktarını hesaplar ve hızla ulaşır, mobilya ve aletlere zarar verebilecek fazla gazın önüne geçer.

 2. 

Bu aşamada AIR2 SAN, mikroişlemcisi sayesinde, ortamın uygun şekilde sanitasyonu için gereken süre boyunca ozon miktarını sabit tutar.

 3. 

Sanitasyon sonunda ozonu oksijene çeviren faz sayesinde kısa sürede AIR2 SAN, çevreye yeniden erişim sağlamak için kalan ozonu insanlar için zararlı olmayan bir miktara indirir. hemen.

İşlem sonunda ozonun tekrar oksijene dönüştürülmesi

Çevreyi sterilize ettikten sonra, ozon genellikle sadece havalandırma ile ayrışmaya bırakılır. Bu prosedür, uzun bir süre gerektirmesi dışında, kokulu kalma riski dışında, tahrişleri veya zehirlenmeleri dışlamak için hala çok yüksek olan ozon konsantrasyonları ile alanın kullanılması riskini ortaya çıkarır. Bunun yerine AIR2 SAN, sanitasyon tamamlandıktan sonra bir ters döngü gerçekleştirerek artık ozonu yeniden oksijene dönüştürerek anında yaşanabilir ve güvenli bir ortamı garanti eder. Sadece ozon doğal seviyelere döndüğünde, dezenfektan ve APP üzerinde işlemin tamamlandığını gösteren yeşil bir ışık belirecektir.

Prod_AIR2SAN_Grafico-ENG.jpg

​SARS-COV-2, STAPHYLOCOCCUS, ESCHERICHIA COLI'YE KARŞI %99,99 VİRÜSİDAL

stop-coronavirus-icon-sign-the-fight-against-coronavirus-no-infection-and-stop-coronavirus
COVID-19'a karşı TEST EDİLMİŞTİR

Padua Üniversitesi Moleküler Tıp Anabilim Dalı Laboratuvarı tarafından gerçekleştirilen bir dizi sıkı test, AIR2 SAN uygulamasındaki özel "Covid-19" programını kullanan TEXA'nın aracının SARS-CoV-2'ye karşı %99,99 oranında virüs öldürücü olduğunu vurguladı. .

Testlerin, diğer ürünlerle ilgili bazı durumlarda olduğu gibi sığır versiyonunda değil, insan SARS-CoV-2 üzerinde gerçekleştirildiğinin altını çizmek önemlidir.

Kimya, İlaç ve Tarım Dairesi tarafından yürütülen diğer laboratuvar kontrolleri
University of Ferrara Sciences, AIR2 SAN'ın insan Coronavirus 229E'ye karşı da virüsidal olduğunu vurguladı. AIR2 SAN, Aureus Staphylococcus, Escherichia Coli ve Pseudomonas Aeruginosa'ya karşı bile oldukça bakterisit sonuç verdi.

Bu olağanüstü sonuçlar, ozon gibi bir doğal gazın bu kadar güçlü bir şekilde birleştirilmesiyle elde edilmiştir.
virüsidal kapasite, özellikle COVID-19 salgınına karşı etkili olmak üzere tasarlanmış yenilikçi AIR2 SAN teknolojisinin sonucudur.

TEXA-AIRSAN9-1024x1536.jpg
Özel APP ve yazdırılabilir servis raporu

​AIR2 SAN, hem iOS hem de Android için indirilebilen bir APP'ye sahiptir. APP ile sürecin ilerlemesini adım adım kontrol edebilir, gerçekleştirilen işlemlerin bir listesini görüntüleyebilir ve yazdırılabilen ve son derece önemli olan aracın uygun sanitasyonunu onaylayan bir PDF belgesi oluşturabilirsiniz.

APP tarafından izin verilen bir diğer önemli işlev, sanitasyonun herhangi bir zamanda, hatta gece bile, operasyonu tamamlamak için gereken süreyi tahmin ederek başlangıcını planlama imkanıdır.

AIR2SAN-APP.jpg
Aksesuarlar
ARABASI AIR2 SAN

Güç kablosu tutucusu ile donatılmış teleskopik saplı araba.

AIR2 SAN FİLTRE KİTİ

Toz filtresi ve Ozon geri kazanım filtresi.

GÜÇ KABLOSU

Araçlar dışındaki ortamlarda kullanım için 220V güç adaptörü.

Teknik özellikler

O3 ÜRETİM KAPASİTESİ
10 gr/saatin üzerinde

O3 ÜRETİM ODASI
borosilikat cam

İŞLEM TÜRÜ
Kontrollü doygunluk ile tamamen otomatik

SENSÖRLER
Ozon, Sıcaklık, Nem

ARITMA GİRİŞİNDE HAVA FİLTRESİ
Toz filtresi

O3 -> O2 DÖNÜŞÜMÜ
Aktif karbon filtre

GÜRÜLTÜ
<80 dB

DOLAP İNŞAATI
Paslanmaz çelik

GÜÇ
Maks 80W (Optimum doygunluk için modüle edilmiş güç)

HAVA AKIŞ HACMİ
her biri 210 m3/saat

BOYUTLAR
335 x 182 x 208 mm

AĞIRLIK
5,7 Kg

GÜÇ KAYNAĞI
12 V (çakmak soketi) / 100-240 V (opsiyonel)

UZAKTAN KUMANDA
Standart

UZAKTAN KUMANDA
APP (Apple Store / Google Play Store) veya IDC5 (AXONE Nemo) aracılığıyla

DURUM GÖSTERGESİ
Neden olmuş

BLUETOOTH
Standart

BAKANLIK DÜZENLEMELERİNE UYGUNLUK
koruma hayır. 24482 31/07/1996 ve CNSA 27/10/2010

GALERİ
bottom of page