top of page
thumb999_header_options_1561555243.jpg
RACE_Linea_Piatto.png

ANASAYFA > DİMSPORT > RACE > RACE EVO SEÇENEKLERİ

RaceEVO.png

SEÇENEKLER

YENİ 'SEÇENEKLER' YARIŞ EVO'YU ARAÇ TEŞHİSİNDE MÜTTEFİNİZ YAPAR

Race Evo yazılım platformu yakın zamanda, Profesyoneller tarafından günlük kalibrasyon çalışmalarında sıklıkla talep edilen parametrelerin elektronik yönetimi için eklenen belirli özellikler olan 'SEÇENEKLER'in tanıtımıyla güncellendi.

Race Evo yazılımı, atölyelerde halihazırda kullanılmakta olan teşhis araçlarına katılarak, operatörün motor kontrol ünitesinde saklanan münferit sorun kodları üzerinde hedeflenen işlemleri gerçekleştirmesini sağlayarak müdahale süresini ve maliyetlerini azaltır. Race Evo 'Seçenekleri', sorunun özünde yer alır ve Profesyonellerin yalnızca gerektiğinde seçici olarak çalışmasına yardımcı olur, hatta bazı durumlarda son müşterilerin tüm bir bileşen paketini değiştirmesini önler.

SADECE HARİTALAR VE AYAR DOSYALARI DEĞİL!

Yeni çıkan “Seçenekler” sayesinde, Race Evo artık EGR (egzoz gazı devridaimi), DPF (dizel partikül filtresi), ADBLUE, TVA (gaz kelebeği ayar elemanı), SWIRL (emme manifoldu girdap kanatları), CAT'yi devre dışı bırakma olanağını da içeriyor. (katalitik konvertör) ve aynı bileşenlere atıfta bulunulan DTC sıfırlamasını (diyagnostik hata kodları) etkinleştirir.

RACE DÜNYASINDAN DAHA FAZLASI

bottom of page