top of page
thumb999_header_NewGenius_1561553957.jpg
RACE_Linea_Piatto.png

ANASAYFA > DİMSPORT > RACE > NEW GENIUS

KOLAY OBDII HARİTASI

New Genius, Araç OBDII soketi veya özel teşhis konnektörleri aracılığıyla Motor Kontrol Ünitesi (ECU) ile seri iletişim için bağımsız bir cihazdır. Seri iletişimin yönetimi için bir kişisel bilgisayara veya dizüstü bilgisayara bağlantı gerektirmez: araç stok ECU'sunun programlama işlemlerini gerçekleştirmek hiç bu kadar basit ve hızlı olmamıştı.

Kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkarmak için sezgisel işlemler: New Genius, yanlış işlemleri gerçekleştirmenin imkansızlığı sayesinde her tuner için gerçek bir varlıktır. Ayrıntılı talimatlar ekranda belirir ve ayarlayıcıyı araç programlanana kadar sürün.

ÇALIŞMA SÜRECİ SIRASINDA EN GENİŞ GÜVENİLİRLİK İÇİN EN YÜKSEK GÜVENLİK STANDARTLARI:

aracı programlamadan önce, New Genius dosyanın boyutunu ve sağlama toplamı bütünlüğünü/uyumunu doğrular. Ayrıca, programlama prosedürü kesintiye uğrarsa (örnek: konektör takılı değil), cihaz iletişimi kurtarır ve otomatik olarak tamamlar. ECU programlamasına bağlı hatalı kodları sıfırlama olasılığı, enjektör ayarlarının okunması ve otomatik olarak yazılması, sayaçların sıfırlanması vb. gibi çeşitli ek özellikler geleneksel işlemleri entegre eder.

Profesyoneller tarafından sunulan çeşitli soruları karşılamak ve yerine getirmek için New Genius, tek bir özel uygulamadan motor kontrol üniteleriyle donatılmış en eksiksiz araç yelpazesine kadar destek verecek şekilde yapılandırılmış esnek bir cihaz olarak tasarlandı.


Dimsport, konsoluna standart bir OBDII soketi sağlar; bu mevcut değilse, ek bir özel konektör yelpazesi, tanılama soketi aracılığıyla ayar işlemlerine izin verir.

Desteklenen araç yelpazesini genişletmek için sürekli olarak yeni gelişmeler yayınlanmaktadır: birkaç teknisyen ve ortaklık grubunun bağlılığı sayesinde elde edilen bir gelişme.
Teknik özelliklerini geliştirmek için abonelikler ve yükseltmeler, hızlı çevrimiçi güncellemeler yoluyla gerçekleştirilir.


Sadece araç OBDII soketini bir bilgisayara bağlayan bir kara kutu değil, aynı zamanda seri okuma ve programlama için bağımsız bir cihaz, pratik ve çok yönlü.

RACE DÜNYASINDAN DAHA FAZLASI

bottom of page