top of page
thumb999_header_flashpoint_1561554372.jpg
RACE_Linea_Piatto.png

ANASAYFA > DİMSPORT > RACE > FLASH POINT

thumb999_FlashPoint_logo_1556220621.png
AĞINIZI OLUŞTURUN!

Flash Point, tuning ağları ile güvenli bir iş yapmayı hedefleyen tunerlerin ihtiyaçlarını desteklemek için tasarlanmış özel bir yazılımdır.

​ Bu yazılımı kullanarak, tunerlerin bir dosya oluşturmasına izin verilir.  New Genius ve New Trasdata araçlarıyla yönetilen veritabanı (marka-model türü ve diğer kullanışlı özellikler tarafından düzenlenir).

Uygulama bir ana/bağımlı çalışma sistemine dayalıdır: araç, satıcının (bağımlı) yalnızca alıcıya (ana) dosya gönderip almasını sağlayan bir yazılımla donatılmıştır.  Yerleşik sistem korumaları, orijinal/özelleştirilmiş dosyayı başka herhangi bir araçta bulmayı, erişmeyi ve yeniden kullanmayı imkansız hale getirir: alınan her dosya yalnızca bir kez programlanabilir.
Okuma ve programlama işlemleri New Genius ve New Trasdata master ile aynıdır.

SORUMLULUK REDDİ

AKTİVASYONLAR:  Bağımlı araçlar aşağıda belirtilen paketlerle satın alınabilir, ancak yalnızca ana araçlarda etkinleştirilen protokoller ve CPU'lar bağımlı araçlarda kullanılabilir hale getirilecektir.

AKTAR:  Slave araçlar, ilk aktivasyonlarından sonraki ilk 6 ay içinde veya başka bir master'dan transfer edildikten sonra devredilemez.  Aktarım talepleri ve/veya bağımlı araçlar yükseltmesi durumunda önceden ana yazılı onay gereklidir. Köle aktarım ücretleri içerir ve zorunlu abonelik güncellemesi gerektirir (aboneliğin etkin olmaması durumunda).

ABONELİK:  Geç abonelik yenilemeleri (aboneliğin sona ermesinden itibaren bir aydan fazla) ek maliyetler içerir.

RACE DÜNYASINDAN DAHA FAZLASI

bottom of page