top of page
thumb999_header_raceevo_1561554667.jpg
RACE_Linea_Piatto.png

ANASAYFA  > DİMSPORT > RACE > RACE EVO

RaceEVO.png

Race EVO, Dimsport tarafından geliştirilen (üç farklı STANDART, PLUS ve FULL versiyonu mevcuttur), ECU'da saklanan ilgili motor çalışma parametrelerinin basit ve sezgisel işlemlerle optimizasyonunu ve yeniden kalibrasyonunu sağlayan yeniden eşleme yazılımıdır.


Amaç, daha iyi motor performanslarının geliştirilmesi ve yakıt tüketiminin azaltılması için çok seviyeli, profesyonel bir uygulama ile kullanıcıyı tuning amaçlarına desteklemektir.

Yazılımın iç yapısı, işlevsel bir veritabanında görselleştirmelerini organize eden verileri ve bilgileri toplar; bir USB mantık anahtarı (dongle), kullanıcıyı başkaları tarafından yetkisiz erişime karşı korur.

STANDART, ARTI, TAM
thumb999_Race_RaceEvo_prodotto_standard_1556617605.png
RACE EVO STANDARDI

Race EVO STANDARD, motor çalışma parametrelerini bildiren haritaları görüntülemek için ayar dosyalarından yararlanır. Ayar dosyaları, teknisyenlerimiz tarafından Race Evo STANDARD ve PLUS için özel olarak oluşturulmuş sürücülerdir: ayar dosyaları aracılığıyla, yazılım tüm verileri filtreler ve güç ve tork dağıtımını optimize etmeye ve motor performansını özelleştirmeye olanak tanıyan haritaları tanımlar.

Haritalar sayısal tabloda (Kartezyen diyagram), 2 boyutlu ve 3 boyutlu grafiklerde görselleştirilebilir. Kullanıcı, çalışma hassasiyetini en üst düzeye çıkarmak için görüntülenen belirli eğrileri yukarı veya aşağı sürükleyerek hem sayısal tablolarda hem de grafik çizelgelerde çalışabilir. 3B grafikte görüntülenen farklı renkler, harita kalibrasyonunun analiziyle ilgili konularda yardımcı bir destek sağlar.

Sayısal tablolarda değişiklik hem sayısal hem de yüzde olarak ayarlanabilir; haritalarda bulunan değerlerin enterpolasyonlarına izin veren bir fonksiyon bile mevcuttur. Yazılım, ayarlama işlemlerinin sonunda sağlama toplamını otomatik olarak yeniden hesaplayarak yeni dosyanın uyumluluğunu garanti edecek şekilde tasarlanmıştır.

RACE EVO PLUS

Race EVO PLUS, STANDART versiyonun özelliklerine, bir ayar dosyası (STANDART veya TEMEL) veya bir çalışma ortamı (Görüntü Analizi) aracılığıyla kontrol ünitesi dosyasının tüm içeriği üzerinde tamamen özgürce çalışma imkanı ekler. boyut kısıtlaması ve dosyanın sağlama toplamının doğruluğu olmadan. Bir ayar dosyası içinde çalışarak, kullanıcı hem ondalık/onaltılık sayısal modda hem de 2B grafiklerde herhangi bir parametrenin görüntüsüne erişebilir: belirli işaretçiler ve isimlendirmeler, kalibrasyon bölgelerinin bulunmasına izin verir Dimsport teknisyenleri tarafından önceden ayarlanmış; ondalık/hex ve 2D kodlara erişim, halihazırda değiştirilmiş dosyaları karşılaştırmak ve böylece onların sırlarını keşfetmek için güçlü bir araçtır.

thumb999_Race_RaceEvo_prodotto_plus_1556617410.png

Programın bu sürümü ayrıca, sezgisel bir düzenleyici aracılığıyla, kullanılabilir parametrelerin sayısını artırarak kendi özelleştirilmiş haritalarınızı oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Kullanıcı Haritalarının yönetimi bu nedenle sistemin işlevselliğini genişletmeye ve kişinin veri tabanını tamamen özelleştirmesine izin verir.

Ancak bununla birlikte, yazılımın PLUS sürümü, en uzman müşterilere iki vazgeçilmez araç ekler: diğer yazılımlarla kullanım için dosya yeniden boyutlandırma ve bir ayar dosyası kullanmak zorunda kalmadan sağlama toplamı düzeltme.

thumb999_Race_RaceEvo_prodotto_full_1556617424.png
RACE EVO TAM

Deneyimli tunerler için özel olarak geliştirilen Race EVO PLUS - FULL sürüme yükseltildiğinde - performansı ve çok yönlülüğü en üst düzeye çıkarmak için sistemin teknik özelliklerini ek işlevlerle güçlendirir.

Daha önce açıklananların dışında, FULL yazılım sürümü, yalnızca bir 'temel' dosyaya haritalar ekleyerek Kullanıcı Dosyaları oluşturmaya izin verir.

​ “Sürükle ve bırak” gibi ek özellikler ayar işlemlerini basitleştirir ve kolaylaştırır: Bir dosya New Genius tarafından okunursa, üretici, model ve motor/sistem tipine göre tanımlanıp sınıflandırılır, ardından ilgili mevcut dosyalar aracılığıyla kaydedilir.

sağlama toplamı yeniden hesaplaması, önceki yazılım sürümlerinde olduğu gibi otomatik olarak gerçekleştirilir.

RACE MANAGER yükseltmesi ile bağımlı ağınızı düzenleyin: yükseltme, bir ana sistem üzerinde çalışan ana yazılımın bir uzantısıdır ve kullanıcının New Genius ve New Trasdata araçlarıyla donatılmış bir 'köle' satıcılar ağını yönetmesine ve kontrol etmesine olanak tanır. 'Slave' bayileri, yöneticileriyle değiştirilen dosyaları okuyabilir ve programlayabilir ve başka bir tuner ile dosya alışverişinde bulunamaz. Veritabanı, her bir bayiye gönderilen/alınan tüm dosyaların sınıflandırılmasını ve saklanmasını sağlar.

Diğer ayar yazılımlarıyla bağımlı kullanıcıları yönetmek için DSMANAGER'ı seçin: DSManager, ayarlanmış dosyaları piyasada bulunan diğer platformlarla geliştirmeyi tercih eden alıcılara özel bir yazılımdır. DSManager, New Genius'tan alınan dosyaların şifresini çözebilir/şifreleyebilir ve yeniden boyutlandırabilir ve dosyaların diğer ayarlama yazılımlarıyla yönetilmesine olanak tanır. Hiçbir düzenleme özelliği desteklenmez. Otomatik sağlama toplamı yeniden hesaplaması için özel bir araç onunla birlikte sağlanır. DSManager, eksiksiz düzenleme platformuna bağlı kalmadan bir bağımlı ağı yönetmek için tasarlanmış 'hafif' Race Evo versiyonudur. 

Ekran Alıntısı.PNG

RACE DÜNYASINDAN DAHA FAZLASI

bottom of page