top of page
thumb999_dyno-bg_1555498564_1557409762.jpg
thumb999_DYNO_Linea_Piatto_1561543227.png

ANASAYFA  > DİMSPORT > DYNO  >​ DYNO TRAKTÖR

DYNO TRAKTÖR

indir (1).png

Dyno Tractor, PTO'lu tarım araçları için geliştirilmiş bir arıza tespit sistemidir. Bir kontrol ünitesi tarafından yönetilir ve motor gücünün teslim edildiği bir dizi parametrenin ölçülmesini sağlar.

Dyno Tractor'ın şaft freni, yüksek bükülme direncini garanti eden yüksek kaliteli malzeme ile piyasaya sürüldü. Standart bir mafsal kardan mili (opsiyonel) araca kolay bağlantı sağlar ve aşağıdaki ölçümlerin hızlı bir şekilde yapılmasını mümkün kılar:  

 • Maksimum kalkış gücü

 • Maksimum motor gücü

 • Maksimum kalkış torku

 • Maksimum motor torku

 • Kardan mili rpm

 • emme manifoldu basıncı

 • Su / yağ sıcaklığı

 • egzoz gazı sıcaklığı


İki model mevcuttur:  tek frenli versiyon -  250 kW'a kadar motor güçlerinin ölçülmesine izin verir - ve çift frenli versiyon - 500 kW'a kadar motor güçlerinin ölçülmesine izin verir. Bir yükseltme satın alındığında, modüler yapısı tek frenli versiyonu üst versiyona dönüştürmenize olanak tanır.

ÖLÇÜM VE TANI İÇİN MEVCUT TEST:
 • Zamanlanmış sabit motor devri testi

 • Sabit çekiş testi

 • Manuel fren testi

 • yavaşlama testi

 • Gerçek zamanlı veri kaydı

Kullanıcı dostu bir yazılım ve donanımsız bir dizüstü bilgisayarla doğrudan traktörün sürücü koltuğundan çalışmaya izin verir. Hem dijital göstergeler hem de grafik sayesinde ölçülen değerler değerlendirilebilir. İmleci grafik üzerinde hareket ettirerek ilgili değer otomatik olarak ekrana gelir.

CON DYNO TRAKTÖR RÖMORK RAGGIUNGI IL TRATTORE OVUNQUE!

Traktör nerede olursa olsun... DYNO TRACTOR TRAILER ile ona ulaşın ve test edin!

Tarım endüstrisindeki belirli mobilite ihtiyaçlarını desteklemek için DIMSPORT dinamometre serisinde yeni doğmuştur: herhangi bir test/teşhis işlemini daha pratik hale getirmek ve motor kalibrasyonlarının Profesyonelleri ve müşterileri için zaman tasarrufu sağlamak için yepyeni bir uygulama geliştirilmiştir.

Dyno Tractor Trailer DF2TR-TR, şimdiye kadar tek frenli (DF2TR - 250 kW versiyonu) ve çift frenli (DF4TR - 500 kW versiyonu) çerçevelerle mevcut olan DYNO TRACTOR platformunun bir evrimidir. Daha önce piyasaya sürülen modüller gibi, bu yeni uygulama da PTO (PTO (PTO) ile donatılmış Tarım makinelerinde yapılan testleri destekler, ancak ayırt edici yönü, karayolu taşımacılığına ve böylece araçlara doğrudan tarlada ulaşmaya olanak tanıyan yeni tekerlekli şasidir.

Tek fren 250 kW mobil şasi ile sağlanan Dyno Tractor Trailer, en verimli “yerinde” test hizmetini sunmayı amaçlayan Profesyoneller için taşınabilirliği yeni iş konsepti olarak sunuyor.  Atölyenizde Tarım araçlarını beklemenize gerek yok (bu ulaşımın içerebileceği tüm sorunlarla birlikte…): Sadece gidin ve nerede gerekiyorsa test edin.

Eklenen yeni bir özellik, her türlü PTO'yu test etme imkanı ile temsil edilir. Dyno Tractor Trailer her iki taraftan dönüşü destekler: Artık arka PTO dışında ön PTO'yu (kombine biçerdöverlerde ve bazı traktörlerde mevcuttur) test etmek ve desteklemek mümkündür.

Dinamometrenin takılı olduğu treyler, kimlik numarası, uygunluk belgesi ve geçerli bir tescil belgesi almak için gerekli tüm belgelerle donatılmıştır.

Diğer DYNO TRACTOR modülleri gibi, bu yeni uygulama da standart olarak veri toplama prob kiti ile sağlanmaktadır. İsteğe bağlı parçalar mevcuttur: bir kardan mili, kardan mili için 3 evrensel adaptörden oluşan bir kit ve bir yakıt tüketimi ölçer cihazı.

dyno tractor.JPG

Ölçüm verileri, aşağıdaki düzenlemelere uygun olarak entegre bir barometrik birim aracılığıyla toplanır ve standartlaştırılır: SAE J1995, ISO TR 14396-ECE R120, CE 97/68-2000/25/CE, ECE R24, CEE 80/1269, DIN70020, OCDE

İSTEĞE BAĞLI

EVRENSEL ORTAK MİL

KARDAN MILI.png

EVRENSEL ORTAK İÇİN BAĞLANTI ADAPTÖR KİTİ

ÜNIVERSAL MAFSAL IÇIN KAVŞAK ADAPTÖR KITI.png

YAKIT TÜKETİM ÖLÇER

YAKIT TÜKETIM ÖLÇER.png
bottom of page